Miranda
» Наші послуги
Розробка програмного забезпечення
Аудит та консалтинг
Управління ІТ-інфраструктурою
Дистанційне навчання
Електронна комерція
Електронний документообіг
Електронний архів
Наші переваги

Наші переваги базуються на синергії наукового та технічного професіоналізму, підвищенні якості наданих послуг за рахунок ефективного підбору кадрів. Злагоджена робота наших проектних команд є запорукою багаторічної успішної реалізації та впровадження складних програмних проектів.

Наші переваги сьогодні – це:

  • команда кваліфікованих працівників;
  • багаторічний досвід успішних проектів;
  • досвід створення та підтримки програмно-технічних комплексів загальнодержавного рівня;
  • унікальні можливості швидкого створення та розширення проектних команд із залученням молодих, амбітних фахівців.

Більшість наших працівників є випускниками одного із найпрестижніших університетів - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» і мають як практичний досвід у сфері ІТ, так і відмінну підготовку з точних наук. Ми і сьогодні зберігаємо тісні дружні відносини з alma mater.

Ряд наших працівників мають вчені ступені і досвід практичної реалізації задач з використанням методів системного аналізу, методів математичної статистики, імітаційного моделювання, теорії нечітких множин та інших.

Наявність такої професійної команди дозволяє пропонувати нашим замовникам комплексне рішення їх задач: від проведення наукових досліджень – до впровадження і підтримки комплексних програмно-технічних рішень.

Ми маємо успішний досвід участі у державних закупівлях, послугами наших фахівців користуються європейські та американські проекти, реалізовані в Україні такими організаціями як European Commission, USAID, Міжнародна організація з міграції.

Застосовувані технології обираються в залежності від цілей та задач проекту, який бажає реалізувати замовник. Ми використовуємо як комерційні, так і open source продукти і технології.

Наша компанія вміє працювати за діючими ГОСТ та ДСТУ. В нашому арсеналі як класичні технології управління проектами та програмними розробками так і новітні технології.

Ми пропонуємо ринку ряд готових комерційних рішень і їх впровадження під ключ: у сфері дистанційного навчання, електронної комерції, електронного документообігу та електронного архіву.

Стандарти нашої роботи підтверджуються сертифікатом ДСТУ ISO 9001:2009.


На початкову Листувати Мапа